![](http://1.bp.blogspot.com/-I9yt8ctik5c/TYuhIEoKRWI/AAAAAAAAAM0/QmJMjdgBHuk/s1600/NosajEurope500.gif)
Είναι ο τελευταίος σταθμός της ευρωπαϊκής του περιοδείας. Είναι επίσης η πρώτη μέρα του ετήσιου φεστιβάλ Yuria του δισκοπωλείου και διαδικτυακού ραδιοσταθμού vinyl microstore. Σήμερα, Τρίτη, ο Nosaj Thing από το Λος Άντζελες των Η.Π.Α., θα βρεθεί στο Higgs (Ευπόλιδος 4, Πλατεία Κοτζιά) για μια live εμφάνιση με ελεύθερη είσοδο, η βραδιά θα ξεκινήσει στις δέκα με dj set του Blue Lagoon και θα συνεχίσει (μετά τον Nosaj Thing) με dj Winjer σε στιλ afterparty.
No comments:
Post a Comment