![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhYj-nSd7lYfgYAPmec2v4_eC7moceNhOYarJOuUtIUO3ovpOwsKm7H5AJVawgnErBzVSnafwqmVDAmncVshRPOwZYDCJv5Vq-8RxCfk4cRKWi5SpEK4H2P335duIMZUwgeg0li0aX4tvnh/s1600/OuteIsiaGrammhBanner500.jpg)
Οι καλοί μας φίλοι από την αυτόνομη λέσχη σχεδίου Ούτε Ίσια Γραμμή θα είναι αυτό το παρασκευοσαββατοκύριακο στην Αίγινα για ένα τριήμερο καλλιτεχνικό session και ο dj Blue Lagoon πήρε την ευκαιρία για δύο εμφανίσεις στα αγαπημένα του Περδικιώτικα: μία την Παρασκευή μαζί με τον resident Νικόλα Βλάχο και μία το Σάββατο στο επίσημο πάρτυ της Γραμμής μαζί με την Γεωργία Καρύδη. Προτείνουμε την εκδρομή ανεπιφύλακτα!