![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjmXl3wWbBcDbj6NO-9DjZ4BdB1xFWB_Qmv6D5aKlHMrfHN3QDjnzJcKMVvS8tp4XQU5trV_46R0E2iXKS6iskBjlPhfncYHV43WpKx7gI80Gm4zXwWuyp-HQ2zJefVOWApZE8_X2e26blw/s1600/Disconekt500.jpg)
Μετά από μία άκρως ενδιαφέρουσα εβδομάδα και εν μέσω ραγδαίων εξελίξεων κάθε είδους (!), ο Blue Lagoon επιστρέφει στην ενεργό δράση με δύο εμφανίσεις σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη.
Αύριο, Πέμπτη, ΕΚΤΑΚΤΩΣ στο Cantina Social μαζί με τον φίλο του, Mouse Face, από την Κύπρο - δηλαδή τον εξαιρετικό μουσικό/τραγουδιστή/τραγουδοποιό/παραγωγό Λευτέρη Μουμτζή, aka J. Kriste, Master of Disguise - σε dj set (ακούστε εδώ ένα mix που έφτιαξε για την περίπτωση), και αντιμεθαύριο, Σάββατο 31 του μηνός, στο bord de l'eau της Θεσσαλονίκης.
(φωτογραφία: Disconekt)