![](http://2.bp.blogspot.com/-gwl5ziRPJsk/TYuhDUrKVhI/AAAAAAAAAMM/fnY2CLwwu48/s1600/mixanourgika23.jpg)
Οι τρεις πρώτοι που θα απαντήσουν σωστά στην παρακάτω ερώτηση στέλνοντας email στο info@kormoranos.gr θα κερδίσουν από ένα Horror & Romance on Another Planet αριθμημένο cd: Ποιος ακριβώς ήταν ο τίτλος της αμέσως προηγούμενης ατομικής έκθεσης του Στέφανου Ρόκου στο Αγκάθι; ΠΡΟΣΟΧΗ: Μιλάμε για ατομική έκθεση και μιλάμε στον ίδιο ακριβώς συγκεκριμένο χώρο, στην Πλατεία Αμερικής. Καλή επιτυχία!
No comments:
Post a Comment