![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgf1sDTjaTpk3FIBLGVGKlwN9KFGOvsAfaD7bwRg1DHEboFZo4WC8cT2nwvF7VOHpDiNcRfR88Li7U8KSgzWk07vvkjdiRVZ3zT2YPQp78Jgj28vzjGA5rJrTa8PiYyAZ_b2BAPpJPE9uGI/s1600/PingPong.jpg)
Το επόμενο together (η σειρά πάρτι με τους πολλούς djs στην οποία συμμετέχει κι ο Κορμοράνος με τον Blue Lagoon) θα γίνει και πάλι στο ΤΩΡΑ Κ44, το Σάββατο 11 Ιουνίου, με το μεγαλύτερο line-up του είδους μέχρι σήμερα: Blue Lagoon, Constant Dice, Disconekt, Bad Spencer, Echovolt Djs (Jimmy Jib & Dynamons), Black Athena, Sally Spektra, Espeekay και Legal Tender, δεκαπέντε άτομα σε εννιά πενηντάλεπτα σετ κι ένα κλείσιμο.
No comments:
Post a Comment