![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjfoxjaL7tRCPJTnJrWddq_49Ao9Jx48nz6_kIWuLluvOk3icBDnZTAa0oxz_4tis0DJwCBO5xT4OvX_Sofq_kviHd0qO1HrDNas35R63sXNchtlDdJizcRCzvF8_SVgE-5XpE5NfGzv0Dn/s1600/TOGETHERsixdogs500.jpg)
Σήμερα είναι το ένατο επεισόδιο της σειράς TOGETHER, δύο χρόνια από το ξεκίνημά της και για πρώτη φορά στο six dogs! (και στους δύο χώρους). Το μπαρ ανοίγει ο Chevy στις 22:00 και το κλαμπ οι Black Athena στις 23:00 (και οι δύο ξαναπαίζουν αντίστροφα προς το τέλος) ενώ ο Blue Lagoon θα εμφανιστεί κατά τις 23:30 στο μπαρ και 01:00 ακριβώς στο κλαμπ (στη δεύτερη περίπτωση ανάμεσα σε Lilis Bros και Winjer).
No comments:
Post a Comment