![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj4Ybsu1DGeGcomPPbf8M6Ld-tuBaTn5_ma5dmZq33L-GGnZfI3PdJMFZU7g5_IctksYf3sWuAEWIBxiwEavJDfy4bU9uGwYLBz6CuRpXh-VuhQFAfBykaVmMlyqHHfvaZmngKvQRXJCZoN/s1600/rory_flyer500.jpg)
O Rory Phillips θα είναι ο επόμενος ξένος καλεσμένος μας για το τρίτο μέρος της καινούριας μηνιαίας σειράς του Κορμοράνου στο PIXI (μετά από Krystal Klear και Nancy Whang τους προηγούμενους δύο μήνες), το Σάββατο 2 Μαρτίου. Μαζί του - και για πρώτη φορά σε δικό μας πάρτυ!! - οι Amateurboyz (που ήταν και αυτοί που τον είχαν φέρει αρχικά στην Αθήνα κάπου γύρω στο 2009 πριν τον ξανακαλέσουμε κι εμείς το 2010 στο Swing).
ΠΡΟΣΟΧΗ: πάρτυ εγγύηση.
No comments:
Post a Comment