![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEizEuOgZtaicI5VYdTiQ1vlWG4n4dWjfkNZ-_X73tsgX74-Pg4V_8_zCDf_siMan_DqZlPfQwJG0sR93qBC1MRPbTKDUt90olqbCTwmJ510QTPDqs9Um0sGh3G9nqZSlZJFvrHXMtFW2tUo/s1600/poster_Late_Night_final.jpg)
Την πρώτη του εμφάνιση στην Αθήνα μετά από δύο μήνες θα κάνει αυτήν την Πέμπτη ο dj Blue Lagoon σε event του Μουσείου Κυκλαδικής Τέχνης στο πλαίσιο του ReMap4 με τίτλο Cycladic Late Night. Το μουσικό κομμάτι της εκδήλωσης θα ξεκινήσει στις 21:00 και θα πραγματοποιηθεί στο info point της διοργάνωσης, στην οδό Γιατράκου της Πλατείας Αυδή, στο Μεταξουργείο.
Εδώ όλες οι λεπτομέρειες.
No comments:
Post a Comment