![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjibtE3SpbVqw6-g4n-ZyfJpsFgfrgZF4HUb-Q5yceDW3Xy1CA4TKH-jbbEWXC1F-7hzdiSi12v__VepoZMYE1L3DN5eNLauRF176wojyAA6YFKpsFhfqEWAqrWz0ne7peraShMVmmSQMhr/s1600/MJ_susan.jpg)
Αυτήν την Παρασκευή, 13 Φεβρουαρίου, οι φίλοι μας από το ΟΥΤΕ ΙΣΙΑ ΓΡΑΜΜΗ θα κάνουν ένα Αποκριάτικο πάρτυ στο Boiler (Αθηνάς και Βλαχάβα 9, στο Μοναστηράκι // είναι το πρώην Trova αν θυμάστε) με ελεύθερο θέμα και δωρεάν είσοδο. Μουσική θα παίξουν οι ίδιοι που έπαιξαν και στο πολύ καλό release party του φανζίν που έβγαλε η Λέσχη αυτή πριν από δυο-τρεις βδομάδες στο vinyl microstore, δηλαδή η Γεωργία Καρύδη, η dj Lurie και ο Blue Lagoon. Είναι περίπτωση αποκριάτικου πάρτυ που συστήνουμε ανεπιφύλακτα.
No comments:
Post a Comment