![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiV-zORPbyZiwTohWuGiUA_T45OOXNLb-dNN8gq1b2kD1B-JDIaXEV6J0LcYZTd4eeBTZjsTXIulkk5lmdjs5vrhdQn1Lp-aNMEmzQ7iQD2M1l6aC8FEFFUZJYy_rbJAh9oC_DRTHBBH5-H/s1600/BlueLagoonYidSid.jpg)
Από αυτήν την Τετάρτη, 6 Μαΐου, και κάθε Τετάρτη για ολόκληρο το καλοκαίρι, ο Blue Lagoon (στη φωτογραφία από το Yes It Does!! Sure It Does!! της προηγούμενης βδομάδας) θα είναι ο resident dj του Cantina Social, αφήνοντας πίσω του - προς το παρόν τουλάχιστον - τα σχεδόν μηνιαία πάρτυ που έκανε Πέμπτες στο ίδιο μέρος τα τελευταία δυο-τρία χρόνια.
ΚΑΘΕ ΤΕΤΑΡΤΗ μέχρι τις αρχές Σεπτεμβρίου λοιπόν, ο Blue Lagoon θα βρίσκεται από τις 22:00 ακριβώς στο αγαπημένο του μπαρ στην Αθήνα, με πολύ χαμηλές προσδοκίες και απολύτως κανένα σχέδιο.
No comments:
Post a Comment