![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhZrSXs4IOR2D_KXcVTkZORzSetibMaS9KAC95cH4LUAGJ5WxMZjrIm-cGimiFzDp0ikHk5Vc34bRPYyLOZeJQ6TJoZhYYCzpTv929PXjeqL8E7gY5l6F3HB2F9inAs7msxf21tQKhyphenhyphen4lfl/s1600/StefanosRokosFlyer.jpg)
Όπως είπαμε και στην προηγούμενη δημοσίευση, παραμένουμε και αυτήν την εβδομάδα στην Αμβέρσα του Βελγίου, για τα εγκαίνια της ατομικής έκθεσης ζωγραφικής του καλού μας φίλου Στέφανου Ρόκου, την Τρίτη 6 Οκτωβρίου στην γκαλερί Museumstraat 25, όπου κατά τις εννιά το βράδυ θα κάνει και ο επίσης πολύ καλός μας φίλος Stef Kamil Carlens των Zita Swoon ένα μικρό ακουστικό live, συνοδευόμενος σε ορισμένα τραγούδια και από τον Αμερικάνο Matt Watts.
Η είσοδος θα είναι για όλα ελεύθερη, ενώ μετά το τέλος του event θα ακολουθήσει οικογενειακό afterparty στο διπλανό Revista Cafe με Blue Lagoon, Legal Tender και David TV.
No comments:
Post a Comment