![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg092nLkWTPOv_Hl_xGhdCny_PVeBxBPwOuiWIBfAZdSs79D6-ZtowbHQ-g7Mf8TabV47ySJ-ij_HG1IFvQu7jdfu7GH96KnFyDfZPoDxcET1q84mouXlo0-4q6GiTxyHqLtvBWYeClC85D/s1600/CantinaSocial2017.jpg)
Όπως κάθε καλοκαίρι εδώ και τρία χρόνια, από αυτήν τη βδομάδα, ο Blue Lagoon θα βρίσκεται ΚΑΘΕ ΤΕΤΑΡΤΗ μέχρι και τα τέλη Σεπτεμβρίου στο αγαπημένο του Cantina Social (Λεωκορίου 6-8, Ψυρρή), να επιλέγει μουσική από τις 22:00 κάθε φορά και για όλο το βράδυ. Το "ΣΧΕΔΟΝ" του τίτλου το βάζουμε γιατί φέτος θέλουμε να επιτρέψουμε στους εαυτούς μας να λείψουμε κάποιες φορές πιθανώς, αν χρειάζεται.
ΠΡΟΣΟΧΗ>>>> Η μουσική θα ποικίλει ανάλογα με τις διαθέσεις του dj. Το σημαντικό είναι να φτάνετε στο μαγαζί με χαμηλές προσδοκίες και να έρχεστε ΣΧΕΔΟΝ κάθε βδομάδα!!!!
Τα λέμε εκεί!
No comments:
Post a Comment