![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjN8bFI1J0XqImB8zgB8czYLucVgEyystDo0ThOEMUJN4TBMcCHtJ-g3WuaeTfjPlhRDO9pitEhSwItxwrbH5_rLVL6CGrnQn0Ma1BXoKQ70zvPTIuf9yCnWKZjH6xLXTcKpmwDGU4vnHn7/s1600/LarryGus500.jpg)
Η πολύ ωραία φετινή μηνιαία συνεργασία μας με το Ρομάντσο συνεχίζεται κανονικά, και το επόμενο ραντεβού μας είναι το Σάββατο 26 του μηνός!!! Μεγάλος καλεσμένος αυτή τη φορά ο Larry Gus, ο οποίος λίγες μέρες πριν ταξιδέψει στη Νέα Υόρκη για το mastering του επερχόμενου - και ελληνόφωνου!!! - νέου άλμπουμ του στην DFA, θα παρουσιάσει το πρώτο του headline live show στην Αθήνα εδώ και αρκετό καιρό, επικεντρωμένο μάλιστα κατά μεγάλο μέρος στο καινούριο αυτό - και ελληνόφωνο!!! - υλικό. Το event θα ανοίξει ο καλός του φίλος Polygrains (επίσης με καινούριο υλικό!!!). Όλες οι λεπτομέρειες πολύ σύντομα.
No comments:
Post a Comment