![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjIWtVff3GGmtNG4F74BpnomB8IxbbNxq1TpzrOGxowo6LogIx-LVzQbK8rcjJ9T3fpQj3JfJimSRIYlJ4YYTC8L0VLdXwVaguMci2p9uIlr_HKkw8dVcEHyah9tnMJjshwCEhw61hayasT/s1600/Feadz500.jpg)
-1 great song (αυτό), and a happy moment with some very special friends -it's usually how we roll together too !
-so i share it with you digitally today °°°
-much love for my greek fam)
and HAPPY BIRTHDAY XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX FEADZ XXXXXXX
Στείλαμε το αρχικό μέηλ γύρω στις 6 Σεπτεμβρίου κι ο Feadz μας απάντησε μόλις τρεις μέρες πριν από τον αναπάντεχο χαμό του dj Mehdi. Ήταν από τους πιο κοντινούς του ανθρώπους μέσα στην Ed Banger, κι ο Mehdi συχνά έλεγε ότι τον θεωρούσε τον καλύτερο dj απ' όλους στην ομάδα. Καμια δεκαριά μέρες μετά το τραγικό ατύχημα, ο Feadz έφτιαξε αυτό το πολύ ωραίο και ιδιαιτέρως συγκινητικό mix, αφιερωμένο στον καλό του φίλο:
No comments:
Post a Comment