![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgxMLuEVV_0WbIpBdtu1E2BaJ1BUYMhD5LJUnrVm_APxYWvODlsMhIF16YiHh_10F50a4CsTAW9fRBCdJrI1E5BF9Y8KOQVMGnwIDO4Urr_Zi86R2d48Bcvha1gjiT17ii9raLqWFqIbmFk/s1600/TimeMarine2011.jpg)
Έχει κλείσει το ετήσιο ραντεβού μας με τον NeaTPermaiK και το Time Marine Beach Bar στην Αντίπαρο και φέτος: την Τετάρτη 15 Αυγούστου, οι δυο παλιόφιλοι djs (NeatPermaiK & Blue Lagoon) θα βρεθούν ξανά μαζί μετά από έναν χρόνο στο πάρτυ που κάθε καλοκαίρι περιμένουμε πώς και πώς! Μαζί τους από το απόγευμα ο Μαρσέλ, σύσσωμη η ομάδα του Time Marine και φίλοι γκεστ djs που θα ανακοινωθούν σύντομα.
Εδώ ο γλυκερός απολογισμός του περσινού.
No comments:
Post a Comment