![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhM4syJ-4LN_byCLv_oNN46yNFIF20B8UJziNXOSW_CEOvT3Oe3wGfv0_rKeJN_zU6j85qv4UNaVCqZpdjzda9JfgreoEec_RU4KS8ItAJKlEtZb_qTRD5DWuZ7IQR2S-TRfv_24yvbfzNN/s1600/b-movies500.jpg)
Με αφορμή τη συμμετοχή της στο comicdom για έκτη συνεχή χρονιά αλλά και την επερχόμενη κυκλοφορία του καινούριου βιβλίου (Love From The Shadows του Gilbert Hernandez / τελικός ελληνικός τίτλος: Αγάπη Μέσα στις Σκιές), η INKPRESS (δείτε και το αμέσως προηγούμενο ποστ για περισσότερα) και ο Κορμοράνος έχουν προγραμματίσει ένα ωραίο πάρτι για το άλλο Σάββατο, 25 Απριλίου, στο αγαπημένο μας Cantina Social, με Blue Lagoon, Constant Dice και ελεύθερη είσοδο, από τις 23:00. Μην το χάσετε με τίποτα!!
>>> Εδώ και το ολοκαίνουριο facebook fan page της INKPRESS όπου μπορείτε να κάνετε like!
No comments:
Post a Comment